Praca

OSLiNK Internet Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą informatyczną działającą od 2000 roku na rynku krajowym oraz międzynarodowym.
Specjalizujemy się w produkcji kompleksowych rozwiązań dla potrzeb radiowej transmisji danych.

Obecnie, ze względu na dynamiczny rozwój, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Instalatora

Opis stanowiska:
• wykonywanie instalacji w siedzibie/domu klienta
• serwisowanie i nadzór techniczny nad działaniem sieci
• rozbudowa infrastruktury LAN i WLAN
Wymagania:
• wykształcenie średnie,
• zdolność do pracy na wysokościach
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość współdziałania w zespole ludzi z pasją

MILE WIDZIANI STUDENCI OSTATNICH LAT!

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z podaniem numeru referencyjnego na adres:

OSLiNK Internet Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa
ul. Jana Pawła II 6c
89-604 Chojnice
e-mail: praca@oslink.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)"
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.